Hobbyhood / Gry towarzyskie / Bilard & snooker /
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trwa snookerowy sezon – jakie wydarzenia czekają nas w najbliższej przyszłości?

Snookerowy sezon jest już na półmetku, ale tak naprawdę dopiero się rozkręca! Które wydarzenia warto śledzić w najbliższym czasie?

Snookerowy sezon 2021/2022 trwa w najlepsze i choć od jakiegoś czasu jesteśmy już za jego półmetkiem, przed nami wciąż mnóstwo emocji związanych z tą odmianą bilarda. Gdzie w najbliższym czasie zagrają najlepsi zawodnicy?

Po feralnym sezonie 2020/2021 wszystko wróciło na właściwe tory – tegoroczny kalendarz World Snooker Tour obfituje w ciekawe imprezy i ekscytujące pojedynki. Miłośnicy bilarda z pewnością nie mogli do tej pory narzekać, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że najlepsze dopiero nadejdzie.

Niezwykle emocjonująco był przede wszystkim Nirvana Turkish Masters, który odbywał się w dniach 7–13 marca. Wystąpiły tam takie gwiazdy snookera, jak choćby Chińczyk Ding Junhui czy pochodzący z Walii Mark Williams.

Wcześniej, bowiem już 15 lutego, rozpoczęły się zaś kwalifikacje do Welsh Open, którego inauguracja przypadła na ostatni dzień lutego.
W celu przestudiowania pełnego kalendarza WST 2021/2022 warto odwiedzić oficjalną stronę organizacji. Jak widać, profesjonalny bilard podniósł się po pandemii i ma się nad wyraz dobrze.

Zdj. główne: Joey Genovese/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Losowe artykuły