Hobbyhood / News /
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Są nominacje do nagrody Sportowca Roku w Polsce. Kogo znajdziemy wśród nominowanych?

Dowiedz się, w jaki sposób głosować na ulubionego zawodnika ubiegłego sezonu!

Pod koniec listopada „Przegląd Sportowy” ogłosił listę zawodników nominowanych do corocznego konkursu na najlepszego sportowca w Polsce. 

Do walki o prestiżowy tytuł w 87. edycji plebiscytu Najlepszego Sportowca Roku w Polsce stanie ponad 20 sportowców, którzy poprzedni sezon mogą zaliczyć do udanych. Wśród przyznanych nominacji aż 9 trafiło do reprezentantów lekkoatletyki, która okazała się niekwestionowaną królową dyscyplin podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Malwina Kopron, Anita Włodarczyk, Hubert Hurkacz, Iga Świątek, Kamil Stoch, Tadeusz Michalik, Dawid Tomala, Maria Andrejczyk czy ubiegłoroczny zwycięzca plebiscytu Robert Lewandowski. 

Głosowanie i ceremonia wręczenia nagród 

Głosy na ulubionych zawodników można oddawać on-line, na stronie „Przeglądu Sportowego”, poprzez wysłanie SMS-a pod numer 7371 lub za pomocą kuponu znajdującego się w papierowym wydaniu gazety. Głosy można oddawać do końca roku. Z grupy 20 nominowanych sportowców wyłoniona zostanie finałowa dziesiątka, z której zwycięzcę wybiorą widzowie transmisji gali. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych zawodników odbędzie się 8 stycznia o godzinie 20:00. 

Zdj. główne: Giorgio Trovato/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Losowe artykuły