Hobbyhood / News /
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Turnieje snookera i bilarda dla amatorów – zobacz nasze propozycje na najbliższe miesiące!

Aleksandar Andreev/unsplash.com

Gdzie będą mogli spróbować swoich sił w przyszłym roku amatorzy snookera i bilarda? Oto nasze propozycje!

Zarówno bilard, jak i snooker cieszą się niezwykle szerokim gronem sympatyków w Polsce, a także na całym świecie. Jakie turnieje dla amatorów z tymi dyscyplinami w roli głównej zostaną rozegrane w najbliższym czasie?

Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

Po dwóch latach przerwy w kwietniu tego roku Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze powróciły w jubileuszowej piątej odsłonie! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jest bardzo prawdopodobne, że na wiosnę 2023 zobaczymy kolejne zmagania nietuzinkowych osobowości i amatorów gry w snookera.

Green Club Gdańsk

Ciekawą ofertę dla adeptów gry w bilarda i snookera ma gdański Green Club, w którym regularnie odbywają się rozmaite wydarzenia. Wśród imprez znajdziemy amatorskie turnieje takie jak Amatorski Puchar Gdańska, Otwarte Mistrzostwa Gdańska czy amatorska liga snookerowa.

La sezam Wrocław

W celu amatorskiego uprawiania snookera i bilarda warto udać się także do Wrocławia. Znajdujący się w mieście spotkań klub La sezam jest samodzielnym organizatorem wielu prestiżowych turniejów. Miłośników wbijania bil do kieszeni lub łuz z pewnością zainteresują na przykład Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w PoolBilard.

Zdj. główne: Aleksandar Andreev/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Losowe artykuły