Redakcja

O portalu

Każdy z nas ma jakieś hobby, któremu potrafi poświęcić się bez reszty. Dla wielu jest ono jednak czymś znacznie więcej, niż tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu. Właśnie z myślą o takich entuzjastach powstał portal Hobbyhood.pl!

Znajdziesz tu przydatne wskazówki, porady oraz ciekawostki dotyczące najpopularniejszych rozrywek umysłowych, sportowych, rekreacyjnych czy przygodowych. Dzięki naszym publikacjom nie tylko zgłębisz tajniki ulubionego zajęcia, ale także dowiesz się, jak uczynić hobby jeszcze bardziej ekscytującym.

Dziel swoją pasję razem z nami!

Redaktor naczelny

Mateusz Świst

Profesjonalny dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie digital media. Uczestniczył we wprowadzaniu na rynek wielu serwisów branżowych, m.in. Horeca Business Club, NaszFutbol.com czy iGol.pl. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie miłośnik szeroko pojętego sportu, alternatywnej muzyki oraz eksplorator przyrody.

m.swist@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Marta Głogowska-Drzyzga

Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności – czy to fizycznej, czy umysłowej. Jako student filologii angielskiej zafascynował się również tłumaczeniami oraz literaturą zagraniczną.

Zobacz wpisy autora

Losowe artykuły