Redakcja

O portalu

Każdy z nas ma jakieś hobby, któremu potrafi poświęcić się bez reszty. Dla wielu jest ono jednak czymś znacznie więcej, niż tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu. Właśnie z myślą o takich entuzjastach powstał portal Hobbyhood.pl!

Znajdziesz tu przydatne wskazówki, porady oraz ciekawostki dotyczące najpopularniejszych rozrywek umysłowych, sportowych, rekreacyjnych czy przygodowych. Dzięki naszym publikacjom nie tylko zgłębisz tajniki ulubionego zajęcia, ale także dowiesz się, jak uczynić hobby jeszcze bardziej ekscytującym.

Dziel swoją pasję razem z nami!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Marta Głogowska-Drzyzga

Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności – czy to fizycznej, czy umysłowej. Jako student filologii angielskiej zafascynował się również tłumaczeniami oraz literaturą zagraniczną.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Media i copywriting towarzyszą jej od czasów studiów. Ukończyła Filologię Polską ze specjalnością dziennikarstwa, a obecnie studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną z ukierunkowaniem na Dziennikarstwo Sportowe i Zarządzanie w sporcie. Wolny czas spędza aktywnie na spacerach lub w domu z dobrą książką.

Zobacz wpisy autora

Mateusz Kaczmarek

Pasjonat sportu, głównie piłki nożnej w każdej odmianie – od trawiastej po street football. W przeszłości prezenter radia o tematyce kobiecej piłki nożnej. Przez kilka lat miał okazję poznać najwybitniejsze polskie piłkarki i ich trenerów. Obecnie Content Manager w jednej z agencji marketingowych.

Zobacz wpisy autora

Cezary Heller

Od blisko 10 lat tworzy fachowe publikacje z zakresu wielu dyscyplin sportowych, także mniej popularnych. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego drugą wielką pasją jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora

Losowe artykuły