Ekstremalny pomysł na prezent dla każdego, który zapewni intensywne i niezapomniane wrażenia!
Hobby przygodowe
Potrzebujesz ok. 6 min. aby przeczytać ten wpis

Ekstremalny pomysł na prezent dla każdego, który zapewni intensywne i niezapomniane wrażenia!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przyszła chwila, w której zastanawiasz się nad wyborem prezentu. Nieważne, czy ma być to podarunek dla rodzeństwa, chłopaka, dziewczyny, męża czy rodzica – na pewno zależy Ci na tym, żeby wzbudził pozytywne emocje, a obdarowana osoba poczuła się wyróżniona i doceniona.

Z pewnością odkryłeś już, że istnieje inny rodzaj prezentów niż klasyczne, które królowały do tej pory, jak: książki, alkohole, słodycze, kwiaty, ramki na zdjęcia czy elektroniczne gadżety. Taką, dość nową, kategorią prezentów są vouchery na przeżycia. Może to być jazda quadem, motorówką lub kolacja w ciemnościach, my jednak proponujemy coś bardzo nietypowego, z czego skorzystać mogą zarówno dzieci, dorośli, a nawet aktywni seniorzy: loty w tunelu aerodynamicznym Flyspot!

Czy lot w tunelu aerodynamicznym sprawi przyjemność także ostrożnym osobom?

Na pewno zastanawiacie się teraz, czym właściwie jest tunel aerodynamiczny. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w Polsce są zaledwie trzy Flyspoty, a pierwszy stanął w Warszawie zaledwie 8 lat temu.

Sam tunel aerodynamiczny to specjalnie skonstruowany budynek, którego przeznaczeniem jest właśnie umożliwienie wykonywania lotów. W środku budynku znajduje się przeszklona, pionowa tuba o wysokości kilkunastu metrów, do której od spodu, za pomocą silników o specjalnej mocy, wdmuchiwane jest powietrze. Jego prędkość jest uzależniona od potrzeb aktualnie latającej w tunelu osoby. 

Osoby początkujące wchodzą do środka z instruktorem i przez cały czas są asekurowane adekwatnie do potrzeb. Na bardzo małej prędkości latają dzieci (już od 3. roku życia) i lekkie panie, trochę więcej siły wiatru potrzebują dobrze zbudowani panowie, a także profesjonaliści, regularnie trenujący w tunelu latanie.

Sylwetka, w której latają początkujący, jest dość prosta: trzeba wejść do tunelu i delikatnie położyć się na brzuchu, unosząc do góry głowę, wyginając się lekko w biodrach do ziemi, z lekko ugiętymi w kolanach nogami i wyciągniętymi przed siebie rękoma. 

Jest to coś, co bez problemu wykona każda przeciętnie sprawna osoba, niezależnie od wieku. Dlatego nie ma co się martwić, bo bez problemu da radę nie tylko nasz chrześniak czy mały kuzyn, ale również mąż, wujek, a nawet babcia, której nie dolegają żadne poważne dolegliwości poza tymi wynikającymi z wieku.

W dodatku instruktorzy Flyspot są zawsze wyluzowani, uśmiechnięci i kochają swoją pracę. Codziennie latają z kilkudziesięcioma początkującymi osobami i ich zadaniem jest sprawić, by każdy wyszedł z tunelu uśmiechnięty i dumny z nowo nabytej umiejętności latania. Będziecie więc w najlepszych rękach.

Źródło: sklep.flyspot.com

Czy lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot jest bezpieczną atrakcją dla każdego?

Tak, tak i po raz trzeci tak! Cały pobyt we Flyspot przebiega pod opieką naszych instruktorów. Poczynając od przygotowań (dobór kombinezonu, kasku, gogli), po całe szkolenie, aż do ostatniej sekundy pobytu w tunelu – przez cały czas osoby latające znajdują się pod opieką naszych instruktorów. 

Najpierw na krótkim szkoleniu cała grupa uczy się jak bezpiecznie wejść i wyjść z tunelu oraz w jakiej pozycji latać, by było to komfortowe. W tunelu jest głośno (dlatego lata się w jednorazowych stoperach do uszu), dlatego wewnątrz latający porozumiewają się wyłącznie za pomocą gestów. Najważniejsze z nich poznaje się podczas szkolenia.

Co ważne – przez cały czas latania w tunelu latający są pod czujnym okiem instruktora, który nie tylko koryguje ewentualne błędy, ale też nie dopuści do upadku lub bezpiecznie złapie w odpowiednim momencie. 

Dlatego latanie jest bezpieczne zarówno dla małych dzieci, jak też żądnych wrażeń łowców adrenaliny.

Wspólny lot w tunelu aerodynamicznym może być romantycznym przeżyciem

Warto też pamiętać, że lot w tunelu aerodynamicznym może być wyjątkowym przeżyciem i początkiem romantycznej randki. Zamiast lotów dla 1 osoby możecie wybrać loty dla pary i w taki sposób wspólnie świętować np. ważną dla Was rocznicę.

W Polsce są trzy Flyspoty: w Warszawie, Katowicach i w Mirosławicach koło Wrocławia. Niekoniecznie musicie wybierać najbliższy z nich. Może warto odwiedzić jakiś inny i przy okazji zaplanować zwiedzanie stolicy, Śląska czy Dolnego Śląska? Każdy z tych regionów jest pełen turystycznych skarbów, a w połączeniu z Flyspotem mamy już przepis na udany weekend.  

Jeśli do tego jeszcze dodamy, że loty w tunelu to atrakcja całkowicie niezależna od pogody i że voucher jest ważny cały rok od daty zakupu, okaże się, że to naprawdę dobry pomysł!

Źródło: sklep.flyspot.com

Lot w tunelu aerodynamicznym – kreatywny pomysł na rozrywkę dla całej rodziny

Lot w tunelu aerodynamicznym to również doskonały pomysł na aktywne i bardzo atrakcyjne spędzenie czasu z rodziną. Jak często próbujecie razem nowych rzeczy? 

Może zamiast tradycyjnej wyprawy do kina tym razem wybierzecie coś, co zapiera dech w piersiach i jest spełnieniem dziecięcych marzeń? 

Wyprawa do Flyspot będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej familii.

Jeśli macie psa, zabierzcie go ze sobą. Latać co prawda nie będzie, ale Flyspoty to miejsca przyjazne zwierzakom i nie musicie zostawiać swojego pupila samego w domu. 

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – czy to dobry pomysł na prezent?

Szukasz pomysłu na ekstremalny prezent? Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym jest doskonałym pomysłem na każdą okazję – urodziny, awans, rocznicę, jako prezent ślubny, komunię, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, walentynki…Okazje można wymieniać bez końca. Podobnie jak osoby, które loty w tunelu ucieszą. 

Wyjątkowy prezent dla żony? Odlotowy prezent dla taty? A może nietypowa aktywność dla dziadka? Komu chciałbyś sprezentować ekstremalny prezent w postaci vouchera na latanie we Flyspot?

Źródło: sklep.flyspot.com

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony sklep.flyspot.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nasiona marihuany – dlaczego warto kolekcjonować?
Nasiona marihuany – dlaczego warto kolekcjonować?
Kolekcjonowanie nasion marihuany - pasjonujące i edukacyjne hobby.
Czy mezoterapia igłowa jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na odmłodzenie skóry?
Czy mezoterapia igłowa jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na odmłodzenie skóry?
Poznaj bezpieczeństwo i skuteczność mezoterapii igłowej jako metody odmładzania skóry. Zrozum, jak to działanie może przynieść korzyści Twojej skórze.
Jak dobierać buty do biegania zgodnie z indywidualnymi potrzebami?
Jak dobierać buty do biegania zgodnie z indywidualnymi potrzebami?
Odkryj, jak prawidłowo dobierać obuwie do biegania, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, aby bieganie było przyjemnością, a nie udręką.
Ostatnie wpisy