Najbliższe mecze Huberta Hurkacza – kiedy i gdzie w 2023 roku zagra gwiazda polskiego tenisa?
Aktualności
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Najbliższe mecze Huberta Hurkacza – kiedy i gdzie w 2023 roku zagra gwiazda polskiego tenisa?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Tenisowe rozgrywki od zawsze przyciągają rzesze fanów tego sportu. Dla polskich kibiców są szczególnie emocjonujące zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy na korcie gra Iga Świątek czy Hubert Hurkacz. Jakie daty w drugiej połowie 2023 roku powinien zapamiętać każdy kibic? Kiedy gra Hurkacz? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Jak wygląda program meczów tenisa w 2023 roku?

Od początku roku mogliśmy podziwiać zmagania na korcie najlepszych tenisistów świata, w tym też niejeden mecz Hurkacza, mistrzyni Igi Świątek czy Magdy Linette. Druga połowa 2023 zapowiada się równie emocjonująco – zwłaszcza, że już wkrótce Warszawa po raz drugi gościć będzie gwiazdy tego sportu podczas organizowanych zmagań rangi WTA 250, które odbędą się w dniach 24-31 lipca.

Po zaledwie tygodniu przerwy, od 7 do 13 sierpnia trwać będą zawody ATP 1000 w Toronto / WTA 1000 w Montrealu, a następnie, w dniach 14-20 sierpnia ATP 1000 / WTA 1000 w Cincinnati. W każdym z wymienionych wydarzeń polscy fani Igi Świątek będą mogli podziwiać mistrzynię na korcie, podobnie jak na słynnym US Open, które trwać będzie od 28 sierpnia do 10 września.

Sezon rozgrywek tenisowych kończy się dopiero w listopadzie, dlatego też ostatnie rozgrywki będą miały miejsce 4-15 października w Szanghaju oraz 30 października-5 listopada w Paryżu (ATP 1000). Zakończenie sezonu przypadnie na 12-19 listopada, kiedy to odbędzie się ATP Finals. Wielu kibiców z pewnością zastanawia się, kiedy gra hurkacz? Na to pytanie odpowiadamy tuż poniżej.

Kiedy gra Hurkacz? Najbliższe mecze polskiego zawodnika

Rok 2023 nie zaczął się dla Huberta Hurkacza zbyt dobrze. Mimo wygranej w turnieju organizowanym w Marsylii, kolejne mecze kończyły się przegraną z zawodnikami znajdującymi się w rankingu niżej od Polaka. Tenisista powrócił jednak do formy już podczas Wimbledonu, który wiąże się z pozytywnymi wspomnieniami – to w końcu podczas tego turnieju w 2021 roku odbył się mecz Hurkacz – Federer, kończący się wygraną dla naszego mistrza.

Aktualnie polski zawodnik ma chwilową przerwę, w związku z czym trudno określić, kiedy gra Hurkacz w najbliższym czasie. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, do listopada kibiców czeka moc emocji związanych z rozgrywkami, podczas których wystąpią najlepsi tenisiści z całego świata. Huberta Hurkacza, podobnie jak Igę Świątek i Magdę Linette z pewnością można będzie zobaczyć na starcie podczas turnieju US Open, organizowanego od 28 sierpnia do 10 września tego roku.

Zdecydowanie warto śledzić postępy naszych zawodników – kolejne wygrane oznaczać będą awans w rankingu, dzięki czemu można będzie dowiedzieć się, kiedy odbędzie się kolejny mecz z udziałem naszych sportowców.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zdrowa żywność, czyli jaka?
Zdrowa żywność, czyli jaka?
Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne do tego, aby czuć się zawsze dobrze i mieć mnóstwo energii przez cały dzień. Sprawdź, jak rozpoznać naprawdę zdrową żywność i jak ją kupować.
Złota rybka spełnieniem dziecięcych marzeń. Jak ją hodować?
Złota rybka spełnieniem dziecięcych marzeń. Jak ją hodować?
Złota rybka – już samo to określenie działa na wyobraźnię. Brzmi bowiem jak spełnienie marzeń, zwłaszcza tych dziecięcych. Zapewne stąd […]
Jak peeling chemiczny może poprawić kondycję twojej skóry?
Jak peeling chemiczny może poprawić kondycję twojej skóry?
Dowiedz się, jak peeling chemiczny może zrewolucjonizować Twoją pielęgnację twarzy, przynosząc ulgę skórze i poprawiając jej wygląd.
Ostatnie wpisy