Turnieje snookera i bilarda dla amatorów – zobacz nasze propozycje na najbliższe miesiące!
News
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Turnieje snookera i bilarda dla amatorów – zobacz nasze propozycje na najbliższe miesiące!

Zarówno bilard, jak i snooker cieszą się niezwykle szerokim gronem sympatyków w Polsce, a także na całym świecie. Jakie turnieje dla amatorów z tymi dyscyplinami w roli głównej zostaną rozegrane w najbliższym czasie?

Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

Po dwóch latach przerwy w kwietniu tego roku Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze powróciły w jubileuszowej piątej odsłonie! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jest bardzo prawdopodobne, że na wiosnę 2023 zobaczymy kolejne zmagania nietuzinkowych osobowości i amatorów gry w snookera.

Green Club Gdańsk

Ciekawą ofertę dla adeptów gry w bilarda i snookera ma gdański Green Club, w którym regularnie odbywają się rozmaite wydarzenia. Wśród imprez znajdziemy amatorskie turnieje takie jak Amatorski Puchar Gdańska, Otwarte Mistrzostwa Gdańska czy amatorska liga snookerowa.

La sezam Wrocław

W celu amatorskiego uprawiania snookera i bilarda warto udać się także do Wrocławia. Znajdujący się w mieście spotkań klub La sezam jest samodzielnym organizatorem wielu prestiżowych turniejów. Miłośników wbijania bil do kieszeni lub łuz z pewnością zainteresują na przykład Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w PoolBilard.

Zdj. główne: Aleksandar Andreev/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Współcześni jaskiniowcy, czyli jak zostać speleologiem
Współcześni jaskiniowcy, czyli jak zostać speleologiem
Speleologia (nazywana również alpinizmem jaskiniowym) jest sportem ekstremalnym, który polega na penetrowaniu jaskiń. Jakiego rodzaju uprawnienia oraz sprzęt należy posiadać, […]
Jak dbać o odpowiedni bilans kaloryczny?
Jak dbać o odpowiedni bilans kaloryczny?
Bilans kaloryczny jest niezwykle istotny, zwłaszcza kiedy zależy Ci na zmniejszeniu lub zwiększeniu masy ciała. Podpowiadamy więc, jak prawidłowo o niego zadbać.
Metody oceny siły ręki w brydżu
Metody oceny siły ręki w brydżu
Każda osoba mająca jakiekolwiek doświadczenie w grach karcianych wie, że dana karta może być zarówno silna, jak i słaba, dobra […]
Ostatnie wpisy