Błędy popełniane przez bukmacherów
Gry hazardoweZajęcia rekreacyjne
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Błędy popełniane przez bukmacherów

Jesteś początkującym graczem, który typuje wyniki meczów u bukmacherów i wciąż zdarzają Ci się pomyłki? Nie przejmuj się, bukmacherzy też często zaliczają wpadki!

Typowanie wyników u bukmacherów – dlaczego jest tak popularne?

Obstawianie wyników sportowych rozgrywek, to dla jednych sposób na dodatkowe emocje, a dla innych szansa na sprawdzenie swojego przeczucia, szczęścia i znajomości konkretnej sportowej dziedziny. Wytrawni gracze, którzy doskonale są obeznani z wypełnianiem kuponów, rzadko popełniają błędy (przynajmniej te techniczne) – najczęściej zdarzają się one osobom, które są na początku przygody z obstawianiem wyników u bukmachera. Jeśli przydarzyła Ci się pomyłka, nie przejmuj się – zdarzają się one nawet grubym rybom. Sami bukmacherzy nie są wolni od pomyłek. Cały szkopuł polega na tym, aby wiedzieć, jak cudzą pomyłkę przekuć we własny sukces. Nie miej skrupułów – pamiętaj, że bukmacherzy zarabiają na Twoich potknięciach, dlaczego więc Twoja strategia miałaby być inna?

Hazard – jak nie dać się wciągnąć?

Zakłady bukmacherskie, podobnie jak i inne gry hazardowe, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeżeli jeszcze nie ukończyłeś osiemnastego roku życia, to z obstawianiem wyników meczów będziesz musiał poczekać. Bukmacher, który sprzedaje kupony osobom niepełnoletnim, popełnia przestępstwo, za które grozi mu odpowiedzialność prawna. Dotyczy to zarówno zakładów zawieranych w punktach stacjonarnych, jak i przy wirtualnym obstawianiu kuponów. Pamiętaj, że bukmacher ma prawo zapytać Cię o dokument potwierdzający tożsamość. Jeżeli nie chcesz popaść w nałóg hazardowy, to obstawiaj z umiarem i zawsze miej przy sobie kogoś, kto szybko zareaguje, gdy zobaczy, że obstawianie wyników sportowych za bardzo weszło Ci w krew.

Błędy popełniane przez bukmacherów – jak można je wykorzystać?

Przede wszystkim należy zachować czujność. To absolutna podstawa, podobnie jak przy grze w pokera. Bukmacherzy dokładnie wiedzą co robią, w związku z czym, pomyłki zdarzają się rzadko. Jeśli jednak już do tego dojdzie, to można na tym nieźle zarobić. Trzeba to jednak zrobić szybko i sprawnie, aby nikt nie zdążył zorientować się o pomyłce bukmachera. Za każdym musisz dobrze przekalkulować ryzyko, tak aby zmaksymalizować szansę na wygraną, a zminimalizować ryzyko ewentualnej porażki.

W czym najczęściej mylą się bukmacherzy?

Nawet doświadczonemu bukmacherowi zdarzają się mniejsze bądź większe potknięcia. Szczęśliwy (i znacznie bogatszy) będzie ten, kto sprawnie i umiejętnie wykorzysta wykrytą nieścisłość. A w jakich aspektach najczęściej przytrafiają się bukmacherskie pomyłki? Mogą to być błędy związane z ustalaniem kursów. Przy obstawianiu znacznie zawyżonych kursów trzeba uważać – jeżeli różnica pomiędzy średnim kursem a tym, w którym chce się postawić typ będzie zbyt duża, to przy ostatecznym rozliczeniu kuponów mogą one zostać unieważnione.

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę i wykorzystać ewentualną pomyłkę bukmachera, związana jest z różnymi kursami na to samo wydarzenie sportowe. Jest to błąd, który zdarza się stosunkowo często i gracze chętnie z niego korzystają. Nie zarobisz w ten sposób milionów, jednak dobre i kilka procent wartości kuponów, nieprawdaż?

Czy można zarabiać na błędach bukmacherów?

Samo śledzenie ewentualnych pomyłek może być czynnością żmudną i czasochłonną. Nie oznacza to jednak, że gdy nadarzy się okazja, to nie warto z niej skorzystać. Oczywiście, że warto, zwłaszcza jeżeli wszelkie podejmowane działania są zgodne z prawem! Dzięki temu można nieco zwiększyć swój zarobek w przypadku prawidłowo obstawionego wyniku spotkania sportowego.

Zdjęcie wyróżniające: Wikipedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Są nominacje do nagrody Sportowca Roku w Polsce. Kogo znajdziemy wśród nominowanych?
Są nominacje do nagrody Sportowca Roku w Polsce. Kogo znajdziemy wśród nominowanych?
Dowiedz się, w jaki sposób głosować na ulubionego zawodnika ubiegłego sezonu!
Nano reef – piękno, na które nas stać
Nano reef – piękno, na które nas stać
Moda na nano reef przyszła z Japonii. Mianem tym określa się małe akwaria morskie o pojemności do 60 litrów. Jest […]
Dlaczego warto uczyć się tańca towarzyskiego?
Dlaczego warto uczyć się tańca towarzyskiego?
Na naukę tańca nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno - każdy dojrzewa do tej decyzji w swoim własnym tempie.
Ostatnie wpisy