Błędy popełniane przez bukmacherów
Gry hazardoweZajęcia rekreacyjne
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Błędy popełniane przez bukmacherów

Jesteś początkującym graczem, który typuje wyniki meczów u bukmacherów i wciąż zdarzają Ci się pomyłki? Nie przejmuj się, bukmacherzy też często zaliczają wpadki!

Typowanie wyników u bukmacherów – dlaczego jest tak popularne?

Obstawianie wyników sportowych rozgrywek, to dla jednych sposób na dodatkowe emocje, a dla innych szansa na sprawdzenie swojego przeczucia, szczęścia i znajomości konkretnej sportowej dziedziny. Wytrawni gracze, którzy doskonale są obeznani z wypełnianiem kuponów, rzadko popełniają błędy (przynajmniej te techniczne) – najczęściej zdarzają się one osobom, które są na początku przygody z obstawianiem wyników u bukmachera. Jeśli przydarzyła Ci się pomyłka, nie przejmuj się – zdarzają się one nawet grubym rybom. Sami bukmacherzy nie są wolni od pomyłek. Cały szkopuł polega na tym, aby wiedzieć, jak cudzą pomyłkę przekuć we własny sukces. Nie miej skrupułów – pamiętaj, że bukmacherzy zarabiają na Twoich potknięciach, dlaczego więc Twoja strategia miałaby być inna?

Hazard – jak nie dać się wciągnąć?

Zakłady bukmacherskie, podobnie jak i inne gry hazardowe, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeżeli jeszcze nie ukończyłeś osiemnastego roku życia, to z obstawianiem wyników meczów będziesz musiał poczekać. Bukmacher, który sprzedaje kupony osobom niepełnoletnim, popełnia przestępstwo, za które grozi mu odpowiedzialność prawna. Dotyczy to zarówno zakładów zawieranych w punktach stacjonarnych, jak i przy wirtualnym obstawianiu kuponów. Pamiętaj, że bukmacher ma prawo zapytać Cię o dokument potwierdzający tożsamość. Jeżeli nie chcesz popaść w nałóg hazardowy, to obstawiaj z umiarem i zawsze miej przy sobie kogoś, kto szybko zareaguje, gdy zobaczy, że obstawianie wyników sportowych za bardzo weszło Ci w krew.

Błędy popełniane przez bukmacherów – jak można je wykorzystać?

Przede wszystkim należy zachować czujność. To absolutna podstawa, podobnie jak przy grze w pokera. Bukmacherzy dokładnie wiedzą co robią, w związku z czym, pomyłki zdarzają się rzadko. Jeśli jednak już do tego dojdzie, to można na tym nieźle zarobić. Trzeba to jednak zrobić szybko i sprawnie, aby nikt nie zdążył zorientować się o pomyłce bukmachera. Za każdym musisz dobrze przekalkulować ryzyko, tak aby zmaksymalizować szansę na wygraną, a zminimalizować ryzyko ewentualnej porażki.

W czym najczęściej mylą się bukmacherzy?

Nawet doświadczonemu bukmacherowi zdarzają się mniejsze bądź większe potknięcia. Szczęśliwy (i znacznie bogatszy) będzie ten, kto sprawnie i umiejętnie wykorzysta wykrytą nieścisłość. A w jakich aspektach najczęściej przytrafiają się bukmacherskie pomyłki? Mogą to być błędy związane z ustalaniem kursów. Przy obstawianiu znacznie zawyżonych kursów trzeba uważać – jeżeli różnica pomiędzy średnim kursem a tym, w którym chce się postawić typ będzie zbyt duża, to przy ostatecznym rozliczeniu kuponów mogą one zostać unieważnione.

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę i wykorzystać ewentualną pomyłkę bukmachera, związana jest z różnymi kursami na to samo wydarzenie sportowe. Jest to błąd, który zdarza się stosunkowo często i gracze chętnie z niego korzystają. Nie zarobisz w ten sposób milionów, jednak dobre i kilka procent wartości kuponów, nieprawdaż?

Czy można zarabiać na błędach bukmacherów?

Samo śledzenie ewentualnych pomyłek może być czynnością żmudną i czasochłonną. Nie oznacza to jednak, że gdy nadarzy się okazja, to nie warto z niej skorzystać. Oczywiście, że warto, zwłaszcza jeżeli wszelkie podejmowane działania są zgodne z prawem! Dzięki temu można nieco zwiększyć swój zarobek w przypadku prawidłowo obstawionego wyniku spotkania sportowego.

Zdjęcie wyróżniające: Wikipedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najciekawsze odmiany kolekcjonerskich nasion marihuany
Najciekawsze odmiany kolekcjonerskich nasion marihuany
Marihuana stała się ostatnio popularnym przedmiotem kolekcjonerskim. Rośliny te nie tylko są bardzo estetyczne, ale także stanowią ciekawostkę dla miłośników botaniki. Jakie są najlepsze odmiany kolekcjonerskich nasion marihuany? Które cieszą się największą  popularnością wśród miłośników tej rośliny?
Jednodniowe spływy kajakowe – jakie mają zalety?
Jednodniowe spływy kajakowe – jakie mają zalety?
Spływy kajakowe to popularna forma rekreacji, która pozwala nam odkrywać piękno przyrody i cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.
Bouldering – jak trenować pod kątem wspinania na niskich wysokościach?
Bouldering – jak trenować pod kątem wspinania na niskich wysokościach?
Wspinaczka to zajęcie, które świetnie pasuje do osób sprawnych fizycznie w każdym wieku. Jednak regularny trening wymaga dobrego przygotowania oraz […]
Ostatnie wpisy