Jakie korzyści niesie zakładanie kont u wielu bukmacherów?
Gry hazardoweZajęcia rekreacyjne
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie korzyści niesie zakładanie kont u wielu bukmacherów?

Jeżeli ktoś traktuje zakłady bukmacherskie nie tylko jako weekendową rozrywkę, lecz również regularny przypływ gotówki, najprawdopodobniej posiada już aktywne konta u kilku, a może nawet kilkunastu różnych firm. Jakie mogą płynąć z tego korzyści? Znalazłoby się ich sporo, o czym najlepiej świadczy fakt, że coraz więcej graczy profesjonalnych, a często także amatorów, decyduje się na taki ruch.

Pozornie bukmacherka sprawia wrażenie dziedziny łatwej, lekkiej i przyjemnej. W rzeczy samej, wystarczy poprawnie (a jakżeby inaczej!) wytypować wyniki kilku spotkań, które oczywiście się sprawdzają, po czym z uśmiechem na twarzy wypłacić okazałą wygraną. Niestety rzeczywistość nie jest już tak kolorowa. Każdy, kto postawił w życiu parę kuponów, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przewidywanie zdarzeń to naprawdę ciężki kawałek chleba. Istnieją jednak sposoby, by nieco ułatwić je sobie ułatwić. Jednym z nich jest wspomniane już założenie konta w więcej niż jednej firmie bukmacherskiej.

Najważniejszy plus podjęcia takiego kroku to możliwość przeglądu kursów, które z reguły różnią się w zależności od proponującego je bukmachera. Rzecz jasna nie są różnice aż tak rzucające się w oczy, bowiem zazwyczaj wynoszą one od 2 do 5%. Wielu początkujących graczy nie zdaje sobie sprawy, jak duże znaczenie może mieć postawienie na kurs choć minimalnie wyższy. Odczuwa się to szczególnie w wielokrotnych zakładach AKO. Najlepiej zobrazować to sobie konkretnym przykładem:

•  AKO Bukmacher 1: 1.70 x 1.91 x 1.59 x 2.20 = 11.36
•  AKO Bukmacher 2: 1.74 x 1.96 x 1.62 x 2.23 = 12.32

W ten sposób kurs staje się wyższy o niemal 9%, a jedyne co wystarczy zrobić to wybrać umownego Bukmachera 2!

Oczywiście przegląd kursów przydaje się również podczas obstawiania pojedynczych zdarzeń. W takim wypadku nie odczujemy jednak zmiany tak szybko, jak przy zakładach AKO. Natomiast po roku wybierania firm proponujących najwyższe kursy na dane spotkanie nasz portfel na pewno będzie już wyraźnie grubszy.

Kolejnym przywilejem czekającym posiadaczy kont w różnych bukmacherów jest wybór najlepszej oferty. Oznacza to mniej więcej tyle, że taki gracz będzie miał dostęp jeśli nie do wszystkich, to do większości mniej prestiżowych lig, na których firma się najzwyczajniej w świecie nie zna. Korzystając z niewiedzy bukmachera niejednokrotnie można trafić na stosunkowo wysokie i jednocześnie objęte małym ryzykiem kursy.

Na założeniu kilku kont skorzystają również miłośnicy wszelkiego rodzaju bonusów i promocji. Ruch ten gwarantuje bowiem możliwość uniknięcia limitów. Nikt nie lubi przegrywać i firmy bukmacherskiej nie stanowią tutaj wyjątku. Z tego też względu nie sympatyzują one z graczami, którzy regularnie je ogrywają. W pewnym momencie – aby uniemożliwić takiemu delikwentowi dalsze wojaże – nakładają na niego limity, które blokują mu opcję zawarcia zakładów przekraczających pewną kwotę. Jeśli nie chcemy dopuścić do opisanej sytuacji, z pomocą przychodzą nam właśnie konta u różnych bukmacherów. W ten sposób ewentualne zyski rozkładają się na więcej niż jedną firmę i w efekcie ich okazałość nie zwraca niepożądanej uwagi.

Warto również zwrócić uwagę na nieco inny aspekt, a więc problemy techniczne regularnie występujące na polskich stronach bukmacherskich. I pod tym względem posiadanie kilku kont okazuje się pomocne. Gdy jedno z nich z różnych przyczyn przestaje działać w kluczowym momencie obstawiania kuponu, dwoma kliknięciami przechodzimy po prostu na inne, gdzie czekają na nas zapasowe środki. W ten sposób można również zabezpieczyć się przed ewentualną utratą całości budżetu w przypadku katastrofy finansowej u któregoś z bukmacherów.

Na sam koniec nie można zapomnieć o ofertach specjalnych oraz bonusach powitalnych. Każdej firmie bukmacherskiej zależy naturalnie na jak największej liczbie klientów. W tym celu proponują im one różnego rodzaju beneficja, które mają skłonić typerów do założenia konta. Powszechnie praktykowany jest szczególnie bonus powitalny. Sprawa wygląda dziecinnie prosto – posiadając konta u kilku bukmacherów dostaniemy kilka bonusów. Niektórzy bukmacherzy oferują też wyższe kursy po spełnieniu konkretnych warunków. Dobrym przykładem jest tutaj Betfan, gdzie wybierając przynajmniej 3 zdarzenia o kursie 1.35 lub wyższym można zagrać bez podatku, co daje aż 14% zysku! Tego typu ofert jest oczywiście znacznie więcej, dlatego warto być z nimi na bieżąco.

Jak w każdym biznesie w bukmacherce chodzi o to żeby osiągnąć jak najwyższe zyski i czerpać przy tym satysfakcję. Założenie konta w firmie bukmacherskiej trwa od kilku od kilkunastu minut. Może warto zatem poświęcić godzinę czasu i zarejestrować się na więcej niż jednej stronie? W dłuższej perspektywie niesie to ze sobą same korzyści i nieporównywalnie zwiększa szanse na zostanie profesjonalnym typerem, który regularnie świętuje wygrane kupony.

Zdjęcie wyróżniające: Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie rozluźnić mięśnie za pomocą małych narzędzi terapeutycznych?
Jak skutecznie rozluźnić mięśnie za pomocą małych narzędzi terapeutycznych?
Artykuł zawiera porady na temat skutecznego rozluźniania mięśni dzięki małym narzędziom terapeutycznym. Naucz się jak techniki te mogą pomóc przeciwdziałać napięciom i poprawić komfort życia.
Nine dart finish – jak to robią najlepsi darterzy świata?
Nine dart finish – jak to robią najlepsi darterzy świata?
Wygranie lega w dziewięciu rzutkach to wielkie marzenie każdego dartera – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Są jednak na kuli […]
Rozwijaj swoje umiejętności: trening strategii i taktyki w grze w darta
Rozwijaj swoje umiejętności: trening strategii i taktyki w grze w darta
Odkryj tajniki treningu strategii i taktyki w grze w darta. Poznaj skuteczne metody i sekrety mistrzów, które pomogą Ci osiągnąć wyższy poziom gry.
Ostatnie wpisy