Siłownie plenerowe – doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców każdej miejscowości
Zajęcia rekreacyjne
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Siłownie plenerowe – doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców każdej miejscowości

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W czasach pogarszającego się zdrowia i słabnącej kondycji Polaków, coraz więcej wsi, miast i miasteczek decyduje się na postawienie siłowni plenerowych. To doskonała zachęta do aktywności na świeżym powietrzu i inwestycja, która skutkować będzie poprawą samopoczucia i stanu zdrowia wielu okolicznych mieszkańców. Sprawdź, jakie siłownie plenerowe są najpopularniejsze i dlaczego warto je stawiać!

Siłownia na świeżym powietrzu to dla mieszkańców darmowy dostęp do profesjonalnego sprzętu fitness, okazja na wzmocnienie mięśni czy polepszenie kondycji organizmu oraz na spędzenie wspólnego czasu z rodziną czy znajomymi na świeżym powietrzu. Jednak siłownie plenerowe niosą korzyści nie tylko mieszkańcom, ale także inwestorom. W poniższym artykule szerzej omawiamy ten temat!

Gdzie można postawić siłownię plenerową?

Choć moda na siłownie plenerowe zaczęła się od większych miast, bardzo szybko zaczęły się one pojawiać także w mniejszych miejscowościach oraz wsiach w całej Polsce. Nic dziwnego – taka siłownia na powietrzu to doskonała atrakcja dla mieszkańców, która przynosi same korzyści dla zdrowia i poprawia samopoczucie. Gminy i miasta najczęściej stawiają tego typu sprzęt w pobliżu parków, osiedli mieszkaniowych, ale także szkół czy hoteli. Siłownie plenerowe przyciągają do siebie ludzi i uatrakcyjniają całą przestrzeń dokoła, a w pobliżu miejsc komercyjnych mogą także zwiększać przypływ klientów. Uczniowe mogą korzystać z siłowni w plenerze podczas lekcji wychowania fizycznego, ale także ćwiczyć swoją sprawność po zajęciach szkolnych, zamiast spędzać czas w zamkniętym pomieszczeniu.

Koszty postawienia siłowni na powietrzu

Czy inwestycja w siłownię plenerową jest dobrym pomysłem? Nie ma co do tego wątpliwości! Jest to tak naprawdę niewielki koszt dla inwestora, jakim może być gmina czy inny podmiot publiczny, ale dla mieszkańców czy innych użytkowników – ogromna zmiana, która umożliwia poprawę zdrowia i kondycji zupełnie za darmo! Koszty postawienia takich urządzeń fitness można ograniczyć, korzystając z oferty promocyjnej sklepu stameco.pl. Można tam znaleźć trzy najczęściej wybierane zestawy Outdoor Fitness w przystępnych cenach. Wszystkie z nich zawierają urządzenia takie jak orbitrek, biegacz, wioślarz czy wahadło, które pozwalają ćwiczyć wszystkie grupy mięśniowe. Nawet taki najmniejszy zestaw, którego cena wynosi zaledwie kilkanaście tysięcy złotych brutto, stanowi duże uatrakcyjnienie dla mieszkańców i podnosi ich poziom zadowolenia z okolicy, w której mieszkają.


Firma Stameco oferuje odpowiednio skomponowane zestawy siłowni plenerowych w doskonałym stosunku jakości do ceny, a dodatkowo do każdego z nich dodaje bezpłatny transport i montaż. Jeśli więc zastanawiasz się nad inwestycją w tego typu sprzęt do aktywności fizycznej na zewnątrz, skorzystaj z promocyjnej oferty, wybierz dowolną kolorystykę, jaka pasuje do otoczenia lub barw miasta i zafunduj okolicznym mieszkańcom dodatkową atrakcję, zachęcającą do zdrowego trybu życia.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Northern Ireland Open 2020: Judd Trump ponownie lepszy od Ronniego O’Sullivana!
Northern Ireland Open 2020: Judd Trump ponownie lepszy od Ronniego O’Sullivana!
Trzeci kolejny finał północnoirlandzkiego czempionatu i trzecie zwycięstwo Trumpa w stosunku 9:7 – decydujące batalie Northern Ireland Open stały się […]
Kręglowy elementarz, czyli co trzeba wiedzieć przed pierwszą rozgrywką
Kręglowy elementarz, czyli co trzeba wiedzieć przed pierwszą rozgrywką
Kręgle stanowią zazwyczaj jedno z naszych pierwszych skojarzeń na hasło „gry towarzyskie”. Nie jest ono bezpodstawne, wszak w tej popularnej […]
Gdzie najlepiej zasadzić się na karpia i jakie przynęty stosować? Podpowiadamy!
Gdzie najlepiej zasadzić się na karpia i jakie przynęty stosować? Podpowiadamy!
Sezon na karpie rozpoczął się w tym roku nieco później ze względu na zimniejsze noce. Obecnie pogoda zdecydowanie bardziej sprzyja […]
Ostatnie wpisy