Gdzie zagrać w padel w Krakowie i okolicach?
Sporty niszowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Gdzie zagrać w padel w Krakowie i okolicach?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Mieszkasz w Małopolsce i szukasz kortów do padla w swoim regionie? Masz szczęście, bowiem w Krakowie i okolicach nie brakuje ośrodków sportowych z kortami do padla. Sprawdź, gdzie się znajdują, a także dowiedz się, jak możesz przyczynić się do popularyzacji padla w Małopolsce jako inwestor.

Padel Kraków – gdzie zagrać?

Mieszkasz w Krakowie, stolicy województwa małopolskiego, i zdążyłeś już docenić walory, jakie płyną z gry w padel? Mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Na terenie Twojego miasta znajduje się klub sportowy, który umożliwia swoim bywalcom grę w padel – Kraków dysponuje dzięki niemu dwoma kortami i rozbudowaną infrastrukturą, która bardzo podnosi komfort podczas samej gry i przebywania na terenie obiektu. Mowa o środku Fame Sport Club, który mieści się przy ulicy Jana Dekerta 21.

Korty dostępne są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00–22:30. Oprócz kortów przeznaczonych do padla zawodnicy mają do dyspozycji także szatnię, prysznic i sauną.

Lubisz sportową rywalizację? Zapisz się do rozgrywek ligowych, które organizuje ośrodek i walcz o trofea z innymi miłośnikami tego sportu.

Padel małopolskie – gdzie zagrać poza Krakowem?

Województwo małopolskie należy do tych, w których niezbędnej do gry w padel infrastruktury nie brakuje. Oprócz Krakowa zagrać możesz także w Tarnowie i Wolbromiu.

W Tarnowie zagrasz w padel na korcie mieszczącym się w ośrodku sportowym przy ulicy Spokojnej 20C. Kort znajduje się na otwartym powietrzu, a oświetlenie umożliwia grę po zmroku. Z obiektu możesz korzystać w tygodniu w godzinach 7:00–22:00 oraz w weekendy w godzinach 9:00–19:00. Do dyspozycji masz także sklep, w którym możesz zakupić sprzęt i akcesoria do sportów rakietowych.

Mieszkańcy małopolski mogą zagrać w padel także w Wolbromiu. Znajduje się tam pierwszy w województwie kort do padla, mieszczący się na terenie Zespołu Basenów Wolbrom. Można z niego korzystać w następujących godzinach:

  • Pn: 13:00–21:00;
  • Wt-Pt: 8:00–21:00;
  • Sb–N: 9:00–21:00.

Odwiedź województwa ościenne

Mieszkańcy zachodniej Małopolski moją dodatkowo ten komfort, że mogą w dość krótkim czasie udać się do miejscowości w województwie śląskim. Śląsk to drugi co do ilości region, w którym mieszczą się korty do padla w Polsce, więcej jest tylko na Mazowszu.

Inwestuj w korty do padla i popularyzuj ten sport w Małopolsce

Uważasz, że w Twoim regionie wciąż brakuje kortów do padla? Prowadzisz klub sportowy, działasz w samorządzie lub jesteś przedsiębiorcą i masz możliwości inwestycyjne? Współpracując z Padel Team Polska, możesz postawić w województwie małopolskim kolejne korty do padla, które spełnią najwyższe światowe standardy jakości i funkcjonalności. Zainwestuj w nowe korty do padla i zostań jednym z ambasadorów tego sportu w Polsce.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
„Królewska gra” na szczycie popularności. Polacy pokochali szachy!
„Królewska gra” na szczycie popularności. Polacy pokochali szachy!
Takiego szaleństwa na punkcie szachów nie było w naszym kraju od lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to obywatele państw bloku […]
Trwa snookerowy sezon – jakie wydarzenia czekają nas w najbliższej przyszłości?
Trwa snookerowy sezon – jakie wydarzenia czekają nas w najbliższej przyszłości?
Snookerowy sezon jest już na półmetku, ale tak naprawdę dopiero się rozkręca! Które wydarzenia warto śledzić w najbliższym czasie?
Trening darta – jak doskonalić technikę rzutu?
Trening darta – jak doskonalić technikę rzutu?
Jesteś graczem darta i chcesz poprawić swoje rzuty? Oto kilka cennych porad!
Ostatnie wpisy