Gdzie zagrać w padel w Krakowie i okolicach?
Sporty niszowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Gdzie zagrać w padel w Krakowie i okolicach?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Mieszkasz w Małopolsce i szukasz kortów do padla w swoim regionie? Masz szczęście, bowiem w Krakowie i okolicach nie brakuje ośrodków sportowych z kortami do padla. Sprawdź, gdzie się znajdują, a także dowiedz się, jak możesz przyczynić się do popularyzacji padla w Małopolsce jako inwestor.

Padel Kraków – gdzie zagrać?

Mieszkasz w Krakowie, stolicy województwa małopolskiego, i zdążyłeś już docenić walory, jakie płyną z gry w padel? Mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Na terenie Twojego miasta znajduje się klub sportowy, który umożliwia swoim bywalcom grę w padel – Kraków dysponuje dzięki niemu dwoma kortami i rozbudowaną infrastrukturą, która bardzo podnosi komfort podczas samej gry i przebywania na terenie obiektu. Mowa o środku Fame Sport Club, który mieści się przy ulicy Jana Dekerta 21.

Korty dostępne są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00–22:30. Oprócz kortów przeznaczonych do padla zawodnicy mają do dyspozycji także szatnię, prysznic i sauną.

Lubisz sportową rywalizację? Zapisz się do rozgrywek ligowych, które organizuje ośrodek i walcz o trofea z innymi miłośnikami tego sportu.

Padel małopolskie – gdzie zagrać poza Krakowem?

Województwo małopolskie należy do tych, w których niezbędnej do gry w padel infrastruktury nie brakuje. Oprócz Krakowa zagrać możesz także w Tarnowie i Wolbromiu.

W Tarnowie zagrasz w padel na korcie mieszczącym się w ośrodku sportowym przy ulicy Spokojnej 20C. Kort znajduje się na otwartym powietrzu, a oświetlenie umożliwia grę po zmroku. Z obiektu możesz korzystać w tygodniu w godzinach 7:00–22:00 oraz w weekendy w godzinach 9:00–19:00. Do dyspozycji masz także sklep, w którym możesz zakupić sprzęt i akcesoria do sportów rakietowych.

Mieszkańcy małopolski mogą zagrać w padel także w Wolbromiu. Znajduje się tam pierwszy w województwie kort do padla, mieszczący się na terenie Zespołu Basenów Wolbrom. Można z niego korzystać w następujących godzinach:

  • Pn: 13:00–21:00;
  • Wt-Pt: 8:00–21:00;
  • Sb–N: 9:00–21:00.

Odwiedź województwa ościenne

Mieszkańcy zachodniej Małopolski moją dodatkowo ten komfort, że mogą w dość krótkim czasie udać się do miejscowości w województwie śląskim. Śląsk to drugi co do ilości region, w którym mieszczą się korty do padla w Polsce, więcej jest tylko na Mazowszu.

Inwestuj w korty do padla i popularyzuj ten sport w Małopolsce

Uważasz, że w Twoim regionie wciąż brakuje kortów do padla? Prowadzisz klub sportowy, działasz w samorządzie lub jesteś przedsiębiorcą i masz możliwości inwestycyjne? Współpracując z Padel Team Polska, możesz postawić w województwie małopolskim kolejne korty do padla, które spełnią najwyższe światowe standardy jakości i funkcjonalności. Zainwestuj w nowe korty do padla i zostań jednym z ambasadorów tego sportu w Polsce.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak podróżować kamperem z psem?
Jak podróżować kamperem z psem?
Zbliża się sezon urlopowy, a wraz z nim liczne wyjazdy na wczasy. Dla psiarzy to niemały problem, bo co podczas […]
Miejskie akrobacje traserów. Na czym polega parkour?
Miejskie akrobacje traserów. Na czym polega parkour?
Są takie osoby, dla których miejska dżungla to idealne miejsce do uprawiania niezwykłej aktywności fizycznej, jaką bez wątpienia jest parkour. […]
Współcześni jaskiniowcy, czyli jak zostać speleologiem
Współcześni jaskiniowcy, czyli jak zostać speleologiem
Speleologia (nazywana również alpinizmem jaskiniowym) jest sportem ekstremalnym, który polega na penetrowaniu jaskiń. Jakiego rodzaju uprawnienia oraz sprzęt należy posiadać, […]
Ostatnie wpisy