Szkolenia motocyklowe z ADV Academy – udoskonal swoją jazdę jednośladem
Sporty niszowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Szkolenia motocyklowe z ADV Academy – udoskonal swoją jazdę jednośladem

Jeśli myślisz, że jeździsz bardzo dobrze motocyklem, to możesz się mylić – właściwa technika jazdy wymaga długich ćwiczeń i wielu przejechanych kilometrów.

Warto uczyć się nie na swoich błędach, lecz w odpowiednich warunkach z profesjonalną szkołą motocyklową. Gdzie taką znaleźć? Podpowiadamy. Sprawdź ofertę ADV Academy z Katowic!

Doskonalenie jazdy motocyklem – szkolenia motocyklowe

Profesjonalna jazda motocyklem zaczyna się od chęci doskonalenia się! Często kierowca nie zdaje sobie sprawy, że popełnia jakieś błędy, które w gorszych warunkach pogodowych mogą spowodować nieprzyjemne sytuacje. Profesjonalni instruktorzy potrafią zauważyć i skorygować nieprawidłowe odruchy i nawyki na dworze. Sprawdź, jakie szkolenia pomogą Ci udoskonalić jazdę. 

Jazda precyzyjna Gymkhana

Szkolenie z doskonalenia jazdy motocyklem przeznaczone jest dla wszystkich kierowców niezależnie od doświadczenia i motocykla: może to być motor sportowy, turystyczny czy cruiser. Dzięki szkoleniu możesz lepiej opanować motocykl w ruchu miejskim oraz udoskonalić pamięć mięśniową. 

Pokonywanie ciętych zakrętów wymaga umiejętności doboru toru jazdy oraz doskonalnego operowania gazem i hamulcami, a nawet najbardziej zaawansowani motocykliści czasami potrafią popełnić błędy! Szkolenie Gymkhana uczy, jak rozwijać umiejętności, które podnoszą bezpieczeństwo na drodze w nieoczekiwanych sytuacjach: nagłego hamowania, omijania przeszkody czy wykonanie uniku. 

Szkolenia szosowe na torze

Jazda po drogach publicznych może być trudna ze względu na dużą liczbę innych uczestników ruchu drogowego. Motocyklista powinien mieć wykształtowane prawidłowe nawyki i odruchy, które pomagają w prawidłowym reagowaniu na zagrożenia. Szkolenie także jest nakierowanie na poprawę dynamiki jazdy, komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. 

 Jazda w terenie Enduro Adventure

Jeśli chcesz przygodę, a jazda po asfalcie już Cię znudziła, sprawdź ofertę szkolenia jazdy w terenie! Nauka jazdy Enduro to rodzaj jazdy w terenie, po drogach gruntowych i piasku. W porównaniu do jazdy w mieście, jazda terenowa to większa adrenalina, która przy niedoskonałym panowaniu nad motocyklem może przynieść więcej szkód niż korzyści. W ADV Academy szkolenia prowadzone są pod kierownictwem finalisty BMW GS Trophy Zbigniewa Tarnawskiego. 

Chcesz udoskonalić technikę jazdy motocyklem? Sprawdź szkolenia motocykle ADV Academy! Nauka w małych grupach, doświadczeni instruktorzy, lokalizacje w całej Polsce, możliwość wynajmu motocyklu i rekomendacje uczestników sprawiają, że jest to godna polecenia szkoła motocyklowa!

Zdj. główne: Kirill Petropavlov/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kwas asparaginowy – właściwości, zastosowanie i dawkowanie
Kwas asparaginowy – właściwości, zastosowanie i dawkowanie
Poszukując sposobów na kształtowanie sylwetki i budowanie masy mięśniowej, warto rozpatrzyć suplementację kwasem asparaginowym. Jakie są rezultaty jego stosowania? Tego dowiesz się z poniższego tekstu. Miłej lektury!
ABC brydża – krótki kurs dla początkujących
ABC brydża – krótki kurs dla początkujących
W karty można grać dla przyjemności lub dla nutki rywalizacji. Brydż to jedna z niewielu karcianych gier zespołowych. Oto krótki […]
Jaki kamper i dla kogo – wybór pierwszego samochodu kempingowego
Jaki kamper i dla kogo – wybór pierwszego samochodu kempingowego
Podróże kamperem to wspaniałe przeżycie, dzięki któremu wiele osób może zrealizować marzenia o wyjeździe bez konieczności wynajmowania drogiego pokoju hotelowego. […]
Tagi
Ostatnie wpisy