Piłki Nike Strike – postaw na doskonałą jakość gry
Sporty elitarne
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Piłki Nike Strike – postaw na doskonałą jakość gry

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Gra w piłkę nożną jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Uwielbiają grać w nią dzieci, młodzież, jak również dorośli. Profesjonalne rozgrywki piłkarskie są jednymi z najchętniej oglądanych, potrafiących wywołać ogromną dozę sportowych emocji wśród szerokiego grona widzów. By móc czerpać maksymalną radość i komfort z gry czy treningów zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, najważniejszy jest dobór piłki, i jej właściwego modelu. Piłki Nike Strike to doskonały wybór dla każdego sportowca oraz miłośnika piłki nożnej. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Krótka charakterystyka piłek Nike Strike

Cały świat zakochał się w piłkach Nike Strike, które doskonale sprawdzają się w czasie gry. Charakteryzują się doskonałym designem połączonym z perfekcyjną, ponadprzeciętną jakością. To, co wyróżnia piłki na tle konkurencyjnych produktów to przede wszystkim teksturowana powłoka ze stabilizującymi rowkami. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa się precyzję oddawanych strzałów. Co więcej, rowki Nike Aerow Trac sprawiają, że możemy doskonale podkręcać piłkę w powietrzu. Piłki Nike Strike zostały wyposażone także w fakturowaną powłokę, która zapewnia doskonałe „czucie” piłki i niezwykle komfortową grę. Prezentowane modele są zszywane maszynowo, co optymalizuje kształt, wyczucie oraz trwałość. Precyzja lotu piłki zagwarantowana jest dzięki jej konstrukcji, która składa się z dwunastu, doskonale dopasowanych do siebie elementów. Dętka wykonana z gumy, na długi czas pozwala zachować piłkom Nike Strike doskonałą ilość powietrza oraz kształt.

Piłki Nike Strike i ich perfekcyjny design 

Piłki Nike Strike oprócz tego, że mogą poszczycić się zachwycającą jakością wykonania i parametrami, to dodatkowo ich cechą charakterystyczną jest nowoczesny design. To sprawia, że powszechnie wykorzystywane są zarówno do profesjonalnych turniejów oraz rozgrywek oraz jako wymarzone piłki młodych miłośników footballu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się modele piłek w kolorze białym, ozdobione czerwonymi oraz niebieskimi aplikacjami wraz z charakterystycznym, czarnym znaczkiem marki Nike. Dostępne są także modele piłek treningowych w kolorze turkusu, błękitu i czerni także ozdobione logiem marki.

Piłki Nike Strike posiadają dwuletnią gwarancję. Ich szwy oraz kształt jest objęty szczególną ochroną. Wybierz jeden z dostępnych modeli najwyższej klasy piłek i ciesz się doskonałą jakością gry, bez względu na okoliczności, w których się znajdujesz. 

Fot.: Arseny Togulev/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
TOP 7 planszówek, które musisz mieć w domu
TOP 7 planszówek, które musisz mieć w domu
Dowiedz się, jakie planszówki musisz mieć w swoim domu!
Natalia Partyka najlepsza w turnieju TOP 16
Natalia Partyka najlepsza w turnieju TOP 16
W weekend w gdańskim Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby rozegrany został turniej TOP 16 w tenisie […]
Jaki model do sklejania wybrać?
Jaki model do sklejania wybrać?
Chcesz kupić na prezent ciekawy model do sklejania? A może sam zacząłeś się interesować tego rodzaju hobby i zastanawiasz się, jaki model do sklejania wybrać na początek? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.
Ostatnie wpisy