Prezent dla mężczyzny – kilka ciekawych pomysłów i porad
InneSporty umysłowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent dla mężczyzny – kilka ciekawych pomysłów i porad

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Od zawsze mówi się, że zakup upominku osobie płci męskiej sprawia wiele kłopotów. Z punktu widzenia kobiet może to być prawdą, gdyż widzą one znaczną przewagę, jaką są sklepy jubilerskie. Biżuteria rzeczywiście jest jednym z podstawowych prezentów, oferowanych płci żeńskiej przez mężczyzn.

Niemniej jednak, dla chcącego nic trudnego. Prezent dla mężczyzny także nie jest sporym wyzwaniem. Znając tę osobę łatwo wywnioskować, co lubi bądź czym się w życiu interesuje. Kiedy nawet to sprawia nam problem, warto skorzystać z opcji uniwersalnych, do których przejdziemy poniżej.

Zainteresowania a wybór prezentu

Spory wpływ na wybór upominku ma znajomość osoby lub nawet dokładne postrzeganie jej z wyglądu. Druga opcja jest całkiem istotna, ponieważ to właśnie na podstawie estetyki człowieka, można nabyć wiele skojarzeń.

Bardzo popularnym prezentem dla mężczyzny są zestawy do golenia. Pianki i golarki z nieco wyższej półki to coś, co chce posiadać niemal każdy facet. Inna sprawa, jeśli ma on dużą i puszystą brodę. Wtedy z kolei warto będzie wybrać coś do jej pielęgnacji – trymer bądź różnego rodzaju pianki i pasty. Obydwie te rzeczy, w zależności od wyglądu obdarowanego, z pewnością sprawią mu wiele przyjemności.

Wracając do kwestii zainteresowań, warto podpytać bliskich tej osoby. Jeśli kolega interesuje się podróżowaniem, niezwykle przydadzą mu się różne akcesoria turystyczne. W kontekście gier komputerowych i elektroniki, również znajdą się pozycje godne uwagi.

Prezent dla palacza – czy warto kupić akcesoria?

Okazuje się, że akcesoria dla palaczy są jednym z bardziej rozchwytywanych prezentów, jeśli chodzi o mężczyzn. Przed kupnem takiego asortymentu należy mieć jednak pewność co do palenia czegokolwiek przez daną osobę. Mimo wszystko, nie warto nakłaniać do regularnego aplikowania poprzez chociażby kupno niekończącego się zestawu bletek. Nigdy nie wiemy, czy dany typ bibułek jest lubiany przez obdarowywaną osobę.

Fot.: freepik.com / esopolnova

Zdecydowanie lepiej kupić coś bardziej kolekcjonerskiego, czym dana osoba będzie rozkoszować się okazyjnie, wracając wspomnieniami do dnia otrzymania prezentu. Znakomite akcesoria dla palaczy na prezent to chociażby szklana lufka o specjalnej budowie, fajka, bubbler czy nawet bongo. Poleca się też niekiedy kupno grindera czy pojemnika próżniowego na susz.

Bezpieczne prezenty dla mężczyzny

Załóżmy, że kupno prezentu ma obywać się dla osoby, której absolutnie nie znamy. W takim wypadku, najlepszym rozwiązaniem będą uniwersalne i bezpieczne prezenty. Do takich z pewnością należą perfumy. Lepszy zapach powinien spodobać się każdemu mężczyźnie, przez co prezent się nie zmarnuje.

Warto być ostrożnym w kwestii zakupu prezentów dla nieznajomych. Nawet najmniejszy żart w danym kierunku może okazać się niewypałem, ze względu na odbiegające od naszego poczucie humoru. Chyba nigdy nie zdarza się, że na uroczystość zaprasza nas osoba całkowicie nieznana, z którą nie mamy żadnego powiązania. Raczej jest to na zasadzie zaproszenia koleżanki na urodziny partnera, którego ta mogła jeszcze nie poznać. Wtedy warto podpytać bliższej osoby, jakie cechy charakteru posiada solenizant i na tej podstawie wybrać odpowiedni prezent.

Zdjęcie główne: elements.envato.com / FabrikaPhoto

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Korfball coraz popularniejszy w Polsce
Korfball coraz popularniejszy w Polsce
Korfball łączy w sobie różne dyscypliny sportowe. Można w nim znaleźć między innymi elementy koszykówki. Głównym zadaniem zawodników jest trafienie […]
Pianki najlepsze na lato
Pianki najlepsze na lato
Wybór kombinezonu na lato powinien być uzależniony od tego, jaka jest temperatura wody.
Najlepsze strategie gry w ruletkę, czyli jak pomóc szczęściu
Najlepsze strategie gry w ruletkę, czyli jak pomóc szczęściu
Ruletka to absolutny przebój gier losowych. Czy aby się rozerwać w kasynie, możemy jakkolwiek pomóc szczęściu?
Ostatnie wpisy