Snooker: jak wyglądał miniony sezon? Podsumowujemy!
News
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Snooker: jak wyglądał miniony sezon? Podsumowujemy!

Dobiegł końca kolejny sezon snookera. Wiemy, kto uzyskał najwyższe wyróżnienie oraz jak wypadł wielki finał mistrzostw świata! 

Nie ma się co oszukiwać, że najlepiej znowu wypadł Anglik Ronnie O’Sullivan, który od lat dominuje scenę. Już pierwszego dnia zyskał przewagę 12 do 5, spodziewano się, że jego zwycięstwo w teatrze w Sheffield będzie właściwie bezkonkurencyjne.

Naprzeciw wyszedł jednak młody, 32-letni Judd Trump, który niemal wyrównał z Ronniem 14:11. Popołudniowe rozgrywki były kubłem zimnej wody dla faworyta, który wieczorem wrócił ze swoim spokojnym, analitycznym, precyzyjnym podejściem do snookera. Zwycięstwo było decydujące.

W ten sposób Ronnie O’Sullivan został siódmym mistrzem snookera, tym samym dorównał największej dotychczasowej legendzie tego sportu – Stephenowi Hendry’emu.

Mistrz jest znany ze swojego skrajnego podejścia do gry – raz kocha ten sport, raz go całym sercem nienawidzi, czemu daje wyraz w wywiadach. Tym razem jednak 46-latek zdawał się błyszczeć pozytywną energią, a stół bilardowy był mu bliższy niż kiedykolwiek wcześniej. Jego reakcja po zwycięstwie przejdzie do historii!

Zdj. główne: Marcelo Leal/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nęcenie punktowe – kiedy warto zastosować tą metodę?
Nęcenie punktowe – kiedy warto zastosować tą metodę?
Niewielki obszar połowu i odpowiednia zanęta mogą okazać się bardzo przydatne podczas łowienia karpi. Poznaj zasady stosowania metody nęcenia punktowego […]
Optymalny kij bilardowy kluczem do udanej partii
Optymalny kij bilardowy kluczem do udanej partii
Bilard może pochwalić się sporą rzeszą sympatyków. W końcu kto nie lubi po ciężkim tygodniu spotkać się ze znajomymi na […]
Sepak takraw – siatkonoga w wydaniu akrobatycznym
Sepak takraw – siatkonoga w wydaniu akrobatycznym
Ta niezwykle efektowna dyscyplina sportu pochodzi z Dalekiego Wschodu i łączy w sobie elementy siatkówki, gimnastyki, piłki nożnej, karate, a […]
Ostatnie wpisy