Trwa snookerowy sezon – jakie wydarzenia czekają nas w najbliższej przyszłości?
Bilard & snooker
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trwa snookerowy sezon – jakie wydarzenia czekają nas w najbliższej przyszłości?

Snookerowy sezon 2021/2022 trwa w najlepsze i choć od jakiegoś czasu jesteśmy już za jego półmetkiem, przed nami wciąż mnóstwo emocji związanych z tą odmianą bilarda. Gdzie w najbliższym czasie zagrają najlepsi zawodnicy?

Po feralnym sezonie 2020/2021 wszystko wróciło na właściwe tory – tegoroczny kalendarz World Snooker Tour obfituje w ciekawe imprezy i ekscytujące pojedynki. Miłośnicy bilarda z pewnością nie mogli do tej pory narzekać, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że najlepsze dopiero nadejdzie.

Niezwykle emocjonująco był przede wszystkim Nirvana Turkish Masters, który odbywał się w dniach 7–13 marca. Wystąpiły tam takie gwiazdy snookera, jak choćby Chińczyk Ding Junhui czy pochodzący z Walii Mark Williams.

Wcześniej, bowiem już 15 lutego, rozpoczęły się zaś kwalifikacje do Welsh Open, którego inauguracja przypadła na ostatni dzień lutego.
W celu przestudiowania pełnego kalendarza WST 2021/2022 warto odwiedzić oficjalną stronę organizacji. Jak widać, profesjonalny bilard podniósł się po pandemii i ma się nad wyraz dobrze.

Zdj. główne: Joey Genovese/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dopasować narty?
Jak dopasować narty?
W tym tekście zajmiemy się, jak wybrać najlepsze narty, które zagwarantują Ci wygodną oraz bezpieczną jazdę.
Najlepsze strategie gry w ruletkę, czyli jak pomóc szczęściu
Najlepsze strategie gry w ruletkę, czyli jak pomóc szczęściu
Ruletka to absolutny przebój gier losowych. Czy aby się rozerwać w kasynie, możemy jakkolwiek pomóc szczęściu?
Rafting w Polsce – przygoda dla każdego
Rafting w Polsce – przygoda dla każdego
Rafting to popularny sport wodny, który w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Oferuje on niezapomniane wrażenia i wyzwania, jednocześnie pozwala na aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W tym artykule przedstawimy, gdzie w Polsce można uprawiać rafting oraz jak się do niego przygotować.
Ostatnie wpisy