Walka z zarostem rodem z Mistrzostw Europy? Zetnij go mistrzowsko z nowym trymerem!
InneSporty umysłowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Walka z zarostem rodem z Mistrzostw Europy? Zetnij go mistrzowsko z nowym trymerem!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zadbana broda jest marzeniem wielu mężczyzn. Niestety, jej modelowanie nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Nierówna i rozczochrana nie tylko odstrasza, ale i także wpływa na prezencję, tworząc wizerunek niechlujnej osoby. Jeszcze do niedawna panowie, którzy decydowali się na zarost, zmuszeni byli regularnie odwiedzać barbera. Obecnie każdy mężczyzna może dbać o brodę samodzielnie np. przy użyciu trymera. Chociaż na rynku znajduje się wiele tego typu urządzeń, najlepsze z nich kryją się wśród multigroomerów – produktów oferowanych przez markę Philips.

Co to jest Multigroom i jak działa?

Multigroom to uniwersalne rozwiązanie marki Phillips dedykowane mężczyznom, którzy pragną samodzielnie dbać o zarost – wąsy oraz brodę. Wśród produktów sygnowanych tą nazwą, kryje się wiele trymerów o zróżnicowanej funkcjonalności. Chociaż wydaje się, że wszystkie są do siebie podobne, niektóre urządzenia wyróżniają się na tle innych, magiczną frazą zamieszczoną na opakowaniu oraz w instrukcji obsługi: „14in1”.

Klasyczny trymer pozwala na precyzyjne modelowanie brody. Nie da się ukryć, że rozwiązanie to jest znacznie tańsze, aniżeli cotygodniowe czy nawet comiesięczne wizyty u barbera. Klasyczne urządzenia marki Phillips z serii Multigroom posiadają szereg nakładek do regulacji długości zarostu. Wyposażony w specjalne ostrze sprzęt, pozwala skutecznie golić nawet trudno dostępne miejsca. Czym trymer różni się od urządzeń innych firm?

Co wyróżnia trymery z serii Phillips Multigroom spośród wszystkich urządzeń tej klasy?

Zasilane akumulatorowo urządzenia z rodziny Philips Multigroom sprzyjają właściwej pielęgnacji zarostu – w zależności od modelu, na sucho bądź mokro (lub w obu przypadkach). Od 50 do 120 minut pracy bezprzewodowej pozwala odpowiednio zadbać o brodę. Większość tych produktów może pochwalić się szeroką funkcjonalnością, której próżno szukać wśród innych trymerów.

Trymery marki Phillips stworzone zostały do stylizacji zarówno zarostu, jaki włosów na głowie oraz do pielęgnacji całego ciała. Od kilku do kilkunastu nakładek pozwala odpowiednio przyciąć brodę bądź wąsy do preferowanej długości. Podobnie z włosami. Niewątpliwą zaletą wybranych rozwiązań tej serii jest wodoodporność. O stylizację można pokusić się w czasie relaksującej kąpieli w wannie bądź podczas szybkiego prysznica przed pracą. Phillips zastosował w swoich produktach dwustronne ostrzenie elementów tnących, co przyczynia się do wysokiej precyzji golenia. Na uwagę zasługuje również funkcja szybkiego ładowania. Zapomniałeś o ważnym spotkaniu? Pięć minut wystarczy, aby trymer naładował się wystarczająco na jeden cykl.

Foto wyróżniające: materiały partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Warsaw Polo Club – wymarzone miejsce dla polskich graczy polo
Warsaw Polo Club – wymarzone miejsce dla polskich graczy polo
Warsaw Polo Club to klub założony w 2007 roku w odległości 28 kilometrów od stolicy. Odbywają się tu zarówno zawody sportowe, jak i różnego rodzaju eventy.
Bowling – elementarz początkującego kręglarza
Bowling – elementarz początkującego kręglarza
Kręgle to gra, która staje się coraz popularniejsza w Polsce. Firmy organizujące imprezy integracyjne często decydują się na wybór kręgielni […]
E-recepty jako przedsmak rozwoju e-medycyny
E-recepty jako przedsmak rozwoju e-medycyny
Rozwój technologii cyfrowych w ostatnich latach znacząco wpłynął na wiele dziedzin życia, w tym na sektor opieki zdrowotnej.
Ostatnie wpisy