Walka z zarostem rodem z Mistrzostw Europy? Zetnij go mistrzowsko z nowym trymerem!
InneSporty umysłowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Walka z zarostem rodem z Mistrzostw Europy? Zetnij go mistrzowsko z nowym trymerem!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zadbana broda jest marzeniem wielu mężczyzn. Niestety, jej modelowanie nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Nierówna i rozczochrana nie tylko odstrasza, ale i także wpływa na prezencję, tworząc wizerunek niechlujnej osoby. Jeszcze do niedawna panowie, którzy decydowali się na zarost, zmuszeni byli regularnie odwiedzać barbera. Obecnie każdy mężczyzna może dbać o brodę samodzielnie np. przy użyciu trymera. Chociaż na rynku znajduje się wiele tego typu urządzeń, najlepsze z nich kryją się wśród multigroomerów – produktów oferowanych przez markę Philips.

Co to jest Multigroom i jak działa?

Multigroom to uniwersalne rozwiązanie marki Phillips dedykowane mężczyznom, którzy pragną samodzielnie dbać o zarost – wąsy oraz brodę. Wśród produktów sygnowanych tą nazwą, kryje się wiele trymerów o zróżnicowanej funkcjonalności. Chociaż wydaje się, że wszystkie są do siebie podobne, niektóre urządzenia wyróżniają się na tle innych, magiczną frazą zamieszczoną na opakowaniu oraz w instrukcji obsługi: „14in1”.

Klasyczny trymer pozwala na precyzyjne modelowanie brody. Nie da się ukryć, że rozwiązanie to jest znacznie tańsze, aniżeli cotygodniowe czy nawet comiesięczne wizyty u barbera. Klasyczne urządzenia marki Phillips z serii Multigroom posiadają szereg nakładek do regulacji długości zarostu. Wyposażony w specjalne ostrze sprzęt, pozwala skutecznie golić nawet trudno dostępne miejsca. Czym trymer różni się od urządzeń innych firm?

Co wyróżnia trymery z serii Phillips Multigroom spośród wszystkich urządzeń tej klasy?

Zasilane akumulatorowo urządzenia z rodziny Philips Multigroom sprzyjają właściwej pielęgnacji zarostu – w zależności od modelu, na sucho bądź mokro (lub w obu przypadkach). Od 50 do 120 minut pracy bezprzewodowej pozwala odpowiednio zadbać o brodę. Większość tych produktów może pochwalić się szeroką funkcjonalnością, której próżno szukać wśród innych trymerów.

Trymery marki Phillips stworzone zostały do stylizacji zarówno zarostu, jaki włosów na głowie oraz do pielęgnacji całego ciała. Od kilku do kilkunastu nakładek pozwala odpowiednio przyciąć brodę bądź wąsy do preferowanej długości. Podobnie z włosami. Niewątpliwą zaletą wybranych rozwiązań tej serii jest wodoodporność. O stylizację można pokusić się w czasie relaksującej kąpieli w wannie bądź podczas szybkiego prysznica przed pracą. Phillips zastosował w swoich produktach dwustronne ostrzenie elementów tnących, co przyczynia się do wysokiej precyzji golenia. Na uwagę zasługuje również funkcja szybkiego ładowania. Zapomniałeś o ważnym spotkaniu? Pięć minut wystarczy, aby trymer naładował się wystarczająco na jeden cykl.

Foto wyróżniające: materiały partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
„Królewska gra” na szczycie popularności. Polacy pokochali szachy!
„Królewska gra” na szczycie popularności. Polacy pokochali szachy!
Takiego szaleństwa na punkcie szachów nie było w naszym kraju od lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to obywatele państw bloku […]
Jak dobrać idealne okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy i stylu życia?
Jak dobrać idealne okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy i stylu życia?
Odkryj sekrety dobrania idealnych okularów przeciwsłonecznych, które podkreślą Twoją unikalność i dodadzą stylu. Dowiedz się, jak kształt twarzy i styl życia determinują wybór odpowiedniej pary!
Składniki warte dodania do sportowej diety
Składniki warte dodania do sportowej diety
Chcesz cieszyć się wymarzoną sylwetką w jak najkrótszym czasie? Zobacz, jakie suplementy i dodatki powinny znaleźć się w diecie sportowca, by efekty ćwiczeń były widoczne jak najszybciej.
Ostatnie wpisy